Ballina Etiketimet Mjeke

Etiketim: mjeke

Apeli i mjekes Migena Qato: COVID nuk bën dallime, edhe të...

TIRANË, 2 gusht/ATSH/ "Në spitalet COVID vijon beteja e përditshme për jetën, në përballje me një virus të rrezikshëm që nuk bën dallim dhe...

Ekipi mjekësor italian në ndihmë kundër COVID-19/ Di Maio: Nuk do...

TIRANË, 30 korrik/ATSH/ - Një ekip mjekësh dhe infermierësh nga Italia dhe një sasi prej 500.000 maskash kirurgjikale mbërriti sot në ndihmë të vendit...

Italia ndihmon Shqipërinë me një ekip mjekësor, Manastirliu: Eksperiencë e vyer...

TIRANË, 30 korrik/ATSH/ Italia ndihmon Shqipërinë në këto momente të vështira të përballjes me Covid-19, me një ekip mjekësh dhe infermierësh që do të...

Prof. Silvana Bala bën thirrje për mbajtjen e maskës: Jetën duhet...

TIRANË, 24 Korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka shpërndarë mesazhin e mjekes së njohur, prof. Silvana Bala, "Jeta është e shtrenjtë....

Manastirliu: Punë e palodhur në dy spitalet COVID nga mjekët dhe...

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, tha sot se në dy spitalet COVID po bëhet e një punë e...

Mjekja hematologe që u përball me COVID-19: Ende ndjej vështirësi, gjithë...

TIRANË, 18 korrik/ATSH/ Mjekja hematologe, Alma Cili, e cila u përball me virusin e rëndë COVID-19, tregon se ajo ndjen ende shenjat e tij. Në...

Në luftë për jetën/ Pamje brenda spitalit Infektiv, pacientët me COVID...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/576253586612960/ TIRANË, 18 korrik/ATSH/Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar pamjet rrënqethëse brenda ambienteve të spitalit Infektiv. Pacientë në gjendje të rendë, mjekë...

Kryeinfermierja e Infektivit në shërbim të një pacienti me simptoma të...

TIRANË, 13 korrik/ATSH/ Merita Sefa është kryeinfermiere pranë spitalit Infektiv dhe po u shërben pacientëve që aktualisht po trajtohen për simptomat e rënda të...

Pandemia/ Përdorimi i maskës ul me 70% përhapjen e infeksionit

TIRANË, 9 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu apeloi sot qytetarët të vendosin maskën në mjedise të mbyllura publike, pasi përdorimi...

COVID-19/ Mjekja e QSUT-së apel qytetarëve: Mbajtja e maskave dhe distancimi...

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndau sot mesazhin ndërgjegjësues të prof. Mira Kola nga QSUT, e cila u...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA