Ballina Etiketimet Mjek

Etiketim: mjek

Mbajtja e maskës/ Mjeku Kalo: Pakësojmë mundësinë e transmetimit të virusit,...

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët për vendimin e mbajtjes së...

Mjekët në shërbimin parësor, rritje mbi 56% të pagës prej 2013-s

TIRANË, 9 tetor/ATSH/ Mjekët në shërbimin parësor përfitojnë rreth 36 494 lekë në muaj ose 56. 8% më shumë se në vitin 2013. Shtesa neto...

COVID-19/ Ndërron jetë mjeku Sefer Dervishi, shërbeu deri në fund me...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar ndarjen nga jeta të mjekut të qendrës shëndetësore Helmas në Kavajë, Sefer Derivishi, i cili nuk...

Epidemiologu Vilson Topulli humb jetën nga COVID-19, Bino: Ai ishte historia...

TIRANË, 26 gusht/ATSH/ Epidemiologu Vilson Topulli është një tjetër mjek në vendin tonë i cili ka humbur jetën nga koronavirusi. Lajmi është bërë i ditur...

Mjekja Alma Neço pas kthimit nga Italia, në ndihmë të pacientëve...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Dr. Alma Neço, mjekja anesteziste-reanimatore e cila dha kontributin e saj në Itali, me grupin e parë të mjekëve që ndihmuan...

COVID-19/ Apeli i mjekut Hysi për qytetarët: Bëje maskën aksesorin tënd...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastriliu ka publikuar apelin e mjekut Gerond Hysi për të treguar kujdes ndaj COVID-19. Mjeku Hysi...

COVID-19/ “Virusi nuk njeh moshë”, mjeku Kalo: Të rinjtë në autobusa...

TIRANË, 19 gusht/ATSH/Mjeku i njohur infeksionist pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” Tritan Kalo u ka kërkuar institucioneve shtetërore që të mos lejojnë asnjë...

Manastirliu publikon apelin e mjekut të QSUT: Jemi përballë një realiteti...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka publikuar mesazhin e mjekut Andrin Tahiri, shef i shërbimit të Toksikologjisë Klinike...

Ministria e Shëndetësisë: Mjeku Anibal Byberi ndërroi jetë nga COVID-19, humbje...

TIRANË, 3 gusht /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale me hidhërim të thellë konfirmon humbjen e jetës së mjekut Anibal Byberi në spitalin...

Mjeku vullnetar shqiptar për ”La Repubblica”: Në Itali kuptova betimin e...

TIRANË, 26 korrik /ATSH/ - Megjithëse ishte i sigurt se duke shkuar në Itali, Covid-19-a do ta infektonte, gjithsesi Ermal Pashaj iku, shkruan Pietro...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA