Ballina Etiketimet Michel

Etiketim: Michel

Hapja e negociatave, fillimi i një faze të re dhe të...

TIRANË, 23 prill /ATSH-Maela Marini/ - "Shqipëria meriton një vendim për të hapur negociatat dhe natyrisht ne jemi të vetëdijshëm që hapja e negociatave...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA