Ballina Etiketimet Michael Bloomberg

Etiketim: Michael Bloomberg

SHBA – Michael Bloomberg premton 4,5 milionë dollarë për Marrëveshjen e...

UASHINGTON, 23 prill /ATSH-AFP/ - Ish-kryetari i bashkisë së Nju-Jorkut, miliarderi dhe filantropi, Michael Bloomberg u angazhua të jepte 4,5 milionë dollarë për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA