Ballina Etiketimet Mesim plotesues

Etiketim: mesim plotesues

Ecuria e mësimit plotësues, Kushi vizitë në shkollën 9-vjeçare “Bardhyl Popa”

TIRANË, 13 shtator/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka vijuar me inspektimet në shkolla, për të ndjekur nga afër ecurinë e mësimit...

Kushi: Vijon mësimi plotësues në të gjitha shkollat e vendit

TIRANË, 7 shtator/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ndau sot foto nga disa prej shkollave ku po vijon mësimi plotësues. "Faleminderit të...

Mësimi plotësues, Guga: Në Fier dhe Vlorë, prani e kënaqshme e...

TIRANË, 1 shtator/ATSH/ Zv.ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Nina Guga inspektoi sot shkollat e qytetit të Fierit dhe Vlorës, ku vlerësoi një prezencë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA