Ballina Etiketimet Maturante

Etiketim: Maturante

Nis regjistrimi i maturantëve fitues të raundit të parë në Akademinë...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Në Akademinë e Forcave të Armatosura ka filluar regjistrimi i maturantëve që janë pjesë e listës së fituesve të raundit të...

Aplikimet online për në universitet, apeli i Kushit për maturantët

TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi iu drejtua sot maturantëve, të cilët mes datave 29 korrik - 3 gusht,...

Kushi pret 40 maturantët me rezultatet më të larta në Maturën...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi zhvilloi sot një takim me 40 maturantët me rezultatet më të larta në...

Formulari A1/A1Z/ Kushi: Maturantët, mundësi të re aplikimi në 7-9 korrik

TIRANË, 5 korrik/ATSH/ Maturantët që nuk kanë aplikuar me formularin A1/A1Z, do të kenë mundësinë të plotësojnë formularin në datat 7 deri 9 korrik...

Maturantët vijuan sot sërish protestën

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ Maturantët kanë vijuar edhe ditën e sotme protestën për vështirësinë në provimin e matematikës, që zhvilluan më 11 qershor. Të rinjtë maturantë...

FOTO/ Maturantët në Tiranë protestë pas provimit të Matematikës: Teza shumë...

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ Maturantët në kryeqytet po protestojnë sot përpara Ministrisë së Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, për vështirësinë në provimin e matematikës, që e...

Kushi mesazh inkurajues për maturantët: Do të keni gjithmonë mbështetjen tonë...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi një ditë para provimit të Matematikës, ka dhënë një mesazh inkurajues për maturantët. Në...

Nesër provimi i gjuhës së huaj/ Kushi uron gjimnazistët për Maturën...

TIRANË, 2 qershor/ATSH/ Përmes një videomesazhi, ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi u ka uruar shumë suksese maturantëve, të cilët ditën e...

Kushi, bashkëbisedim me maturantë: Vështirësitë gjatë pandemisë do të reflektohen në...

TIRANË, 12 maj /ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi zhvilloi sot në ambientet e MASR një bashkëbisedim me maturantë dhe mësues...

Kushi takim me maturantët: Një proces i drejtë dhe transparent, ku...

TIRANË, 30 prill/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë  Evis Kushi ka zhvilluar një bashkëbisedim të hapur me maturantë të gjimnazit “Petro Nini Luarasi”...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA