Ballina Etiketimet Materiale

Etiketim: materiale

Porti i Durrësit/ Përpunohen 7 anije tregtare, kryesojnë materialet e ndërtimit...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Autoriteti Portual i Durrësit ka informuar se fundjava që lamë pas është mbyllur me aktivitet të lartë përpunues ku sipas të...

Kina dhuron teste dhe pajisje mjekësore, ambasadori Ding: Shqipëria e ka...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Republika Popullore e Kinës i ka dhuruar sot vendit tonë disa materiale mjekësore që do të shtojnë kapacitetet në spitalet shqiptare...

SPANJË – Madridi blen në Kinë materiale shëndetësore me vlerë prej...

MADRID, 25 mars /ATSH-AFP/ - Spanja që regjistroi sot më shumë të vdekur nga koronavirusi i ri se Kina, bleu në Pekin materiale shëndetësore...

BE të mos e përjashtojë Ballkanin Perëndimor nga perimetri i eksporteve...

TIRANË, 16 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha se Bashkimi Europian nuk mund dhe nuk duhet në asnjë mënyrë, ta përjashtojë Ballkanin Perëndimor nga aksesi...

BM – Alarm për një ankand të materialeve sekrete ushtarake

LONDËR, 28 janar /ATSH-ANSA/ - Gjendje alarmi në Britaninë e Madhe nga frika që pajisje ushtarake sekrete, që i janë dhënë marinës dhe ushtrisë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA