Ballina Etiketimet Marina

Etiketim: marina

SOFT NEWS – Edhe ministrat divorcohen?

LONDËR, 7 shtator /ATSH-ANSA/ - Ish-ministri i Jashtëm britanik, Boris Johnson dhe bashkëshortja e tij Marina Wheeler njoftuan divorcin pas gati 25 vitesh martesë...

LONDËR – ”Daily Mail”: Autori i sulmit të Mançesterit u shpëtua...

LONDËR, 31 korrik /ATSH-AFP/ - Autori i sulmit kamikaz të Mançesterit, ku u regjistruan 22 të vdekur në maj të vitit 2017, u evakua...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA