Ballina Etiketimet Maratona

Etiketim: Maratona

FOTOGALERI-Nis Maratona e Tiranës, Veliaj: Treguesi më i bukur i një...

TIRANË, 17 tetor/ATSH/-Nis zyrtarisht Maratona e Tiranës pas një viti pushim për shkak të pandemisë së COVID- 19, me të cilën u përball e...

Maratona, dhjetëra vullnetarë të huaj mbërrijnë në Tiranë

TIRANË 15 tetor /ATSH-I.Vata/ Maratonës së Tiranës, ditën e diel të 17 tetorit, do i bashkohen edhe dhjetëra vullnetarë vendas por dhe të huaj...

Edhe pak ditë nga Maratona e Tiranës, artistët dhe atletët thirrje...

TIRANË, 12 tetor/ATSH/ Këtë të dielë do të zhvillohet Maratona e Tiranës, ngjarja më e madhe sportive e vitit, me edicionin e saj të...

“Tirana Marathon 2021”, Veliaj: Bëhu pjesë e eventit më të madh...

TIRANĔ, 19 shtator/ATSH/-Maratona e Tiranës 2021 vjen këtë vit me edicionin e saj të 5-të. Duke e cilësuar si eventin më të madh sportiv...

Nesër Maratona e Tiranës, plani i lëvizjes dhe kufizimet në qarkullim...

TIRANË, 12 tetor /ATSH/ - Bashkia e Tiranës informon qytetarët se kufizimi i qarkullimit të automjeteve, por edhe i parkimit të tyre, në segmentet...

Maratona e Tiranës, itinerari që do të ndjekin garuesit

TIRANË, 8 tetor/ATSH/ Më 13 tetor do të zhvillohet edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës. Aktiviteti shihet jo vetëm si një garë sportive, por...

Foto/ “FunRun”, gara e fëmijëve i paraprin maratonës së Tiranës

TIRANË, 4 tetor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj ka kujtuar të gjithë apasionuarit e sportit, se pas pak ditësh në kryeqytet do...

Edicioni i 3-të i Maratonës së Tiranës, zbulohet itinerari

TIRANË, 11 shtator/ATSH/ - Maratona e Tiranës 2018, që zhvillohet për të tretin vit radhazi më 7 tetor, do të mirëpresë vrapues nga e...

“Maratona e Tiranës 2018”, konkurs për dizenjimin e medaljes

TIRANË, 4 Shtator /ATSH/- Maratona e Tiranës 2018 vjen këtë vit me edicionin e saj të 3-të dhe me siguri tashmë mund ta cilësojmë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA