Ballina Etiketimet Manastriliu

Etiketim: Manastriliu

Parandalimi i COVID-19/ Manastirliu, apel për zbatimin e disa rregullave të...

TIRANË, 2 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu u bëri sot thirrje të gjithë qytetarëve të mbrojnë veten dhe njerëzit e...

COVID-19/ Manastirliu ndan apelin e mjekes Anila Godo: Maska na kushton...

TIRANË, 12 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndau sot mesazhin ndërgjegjësues të mjekes së njohur Anila Godo, lidhur me mbajtjen...

Humbi betejën me koronavirusin/ Manastirliu: Dr. Hysni Shkjau, 40 vite përkushtim...

TIRANE, 6 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu shprehu sot trishtimin për ndarjen nga jeta këtë mëngjes të dr. Hysni Shkjaut,...

“Kontrolle intensive gjatë gjithë sezonit turistik”/ Manastirliu: Nëse zbatojmë masat, vijimi...

TIRANË, 2 korrik/ATSH-Maela Marini/ "Ka pasur një relaksim të popullatës që u reflektua në shtim të rasteve pozitive, por nëse vijojmë të kemi kujdes...

Vijon fuqizimi i njësive të terapisë intensive/ Reanimacioni i ri në...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Në spitalin universitar “Shefqet Ndroqi” janë dyfishuar kapacitetet e pajisjeve në terapinë intensive dhe është plotësuar reanimacioni me parametra dhe standarde...

COVID-19/ BE tjetër mbështetje për Shqipërinë, forcohen kapacitetet spitalore

TIRANË, 18 qershor/ATSH/ “Do të garantojmë terapitë e mjekimit për COVID-19 dhe do të rrisim kapacitetet e terapive intensive edhe në spitalet rajonale”, deklaroi...

Nga 1 qershori lejohet lëvizja në të gjithë territorin/ Hapen kufijtë...

TIRANË, 29 maj/ATYSH-Maela Marini/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se nga 1 qershori lejohet lëvizja në të gjithë territorin...

COVID-19/ Testime serologjike për më shumë se 1300 mjekë e infermierë,...

TIRANË, 21 maj/ATSH/ Testimet serologjike të mjekëve dhe infermierëve po vijojnë dhe deri tani në më shumë se 1300 të testuar pozitiviteti rezulton 8%. Ministrja...

Edhe 1 mjek dhe 2 infermiere mposhtin COVID-19, në total 39...

TIRANË, 18 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndau sot lajmin e mirë se janë shëruar edhe 1 mjek dhe 2...

COVID-19/ Porosi për 30 mijë teste të tjera, Shqipëria pjesë e...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se, Shqipëria është përfshirë në nismën e Organizatës Botërore të Shëndetësisë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA