Ballina Etiketimet Manastirliu

Etiketim: Manastirliu

17 mijë dhurime gjaku vullnetare/ Manastirliu: Të nxisim zinxhirin e solidaritetit

TIRANË, 14 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, bëri sot të ditur se nga fillimi i këtij viti dhe deri tani...

Manastirliu në Lezhë: Fuqizojmë spitalet rajonale për përballimin e situatës së...

TIRANË, 12 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, inspektoi sot spitalin e Lezhës, ku deklaroi se "po vijon fuqizimi i spitaleve...

COVID-19/ Manastirliu apel të rinjve: Pak më shumë kujdes sot, shmang...

TIRANË, 12 gusht/ATSH/ Në Ditën Ndërkombëtare të Rinisë, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu u ka drejtuar të rinjve një thirrje për...

“Normaliteti i ri”/ Manastirliu: Vetëm pak kujdes nga secili në përditshmëri...

TIRANË, 11 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ripërsëriti sot apelin për kujdes duke thënë se, "normaliteti i ri kërkon përgjegjshmëri...

“Prej 5 muajsh punë sfilitëse në luftë me COVID-19″/Apeli i mjekes...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndarë mëngjesin e së hënës, apelin e mjekes së Infektivit, Nevila Gjermeni. “Dëgjoni...

“Virusi po gjunjëzon mbarë botën”/ Thirrja e mjekes: Mund t’ja dalim...

TIRANË, 7 gusht/ATSH/ Mjekja Esi Duka, ka një thirrje për të gjithë qytetarët, për të përballuar virusin COVID-19, që po gjunjëzon të gjithë botën. Ministrja...

Mjekët e familjes po ndjekin mbi 1 mijë të prekur me...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar qendrën shëndetësore nr. 10 në kryeqytet, ku deklaroi se mjekët e...

“Prej më shumë se 140 ditësh puna nuk është ndalur”, Manastirliu:...

TIRANË, 4 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një mesazh drejtuar qytetarëve tha sot se "ka filluar përgatitja për të përballuar...

Manastirliu në Institutin e Shëndetit Publik: Të angazhuar për rritjen e...

TIRANË, 3 gusht /ATSH/ “Programi i kontrollit, i cili parashikon vaksinimin ndaj gripit është pjesë e strategjisë tonë, për të përballuar situatën e shkaktuar...

Forcimi i kapaciteteve për përballimin e COVID-19, Manastirliu: Shtohen 300 punonjës...

-Dyfishohet numri i epidemiologëve në terren. Vatrat kryesore, nga festat, ceremonitë mortore dhe ditëlindjet- TIRANË, 1 Gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA