Ballina Etiketimet Manastir

Etiketim: manastir

Cakaj viziton “Muzeun e Alfabetit” në Manastir: Dorëzuam materiale të rëndësishme...

TIRANË, 23 dhjetor /ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi ditën e sotme një vizitë zyrtare në “Muzeun...

Fier/ Pelegrinazhi në manastirin e Shën Kozmait në Kolkondas, pasuri shpirtërore...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Manastiri i Shën Kozmait në Kolkondas kthehet sot në një vend pelegrinazhi nga e gjithë Shqipëria, duke përçuar shpresën hyjnore, dashurinë...

SOFT NEWS – Kërkohej për dënimin me burg, por ishte shndërruar...

VAREZE, 16 mars /ATSH/ - Ajo nuk është një murgeshë. Policia mbërrin në manastir dhe e arreston. Kjo është historia aventurë e nje gruaja qe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA