Ballina Etiketimet Lufta kunder krimit

Etiketim: lufta kunder krimit

Rezultatet e luftës kundër krimit/ Ambasadori i Spanjës dhe ai i...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Rezultatet e luftës kundër krimit nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrës ishin në qendër të vizitës miqësore dhe informuese, që...

Sulmet kundër paketës Anti KÇK/ Rama: Po bëjnë avokatin e krimit...

TIRANË, 5 shkurt /ATSH/ - Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot ndaj akuzave në lidhje me paketën anti KÇK. “A janë njerëz këta a ça...

Kërkesat e pabazuara për azil drejt vendeve të BE, Soreca takon...

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/ - Lufta kundër krimit të organizuar dhe trafikut të qenieve njerëzore është jo vetëm një prioritet i qeverisë shqiptare, por edhe...

Lu: Të ndiqen penalisht “peshqit e mëdhenj”, drejtësia për ta po...

TIRANË, 5 korrik/ATSH-Maela Marini/ - "Ne duam të shohim rezultate konkrete. Duam që 'peshqit e mëdhenj' të ndiqen penalisht, të dënohen dhe të futen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA