Ballina Etiketimet Ligji per viktimat e trafikut

Etiketim: ligji per viktimat e trafikut

Miratohen procedurat e veprimit për mbrojtjen e viktimave të trafikut

TIRANË, 29 gusht/ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi sot procedurat standarde të veprimit për mbrojtjen e viktimave dhe viktimave të mundshme të trafikimit. Vendimi u miratua...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA