Ballina Etiketimet Licencim

Etiketim: licencim

Duka nis takimet me drejtuesit e klubeve për procesin e licencimit

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Në kuadër të procesit të licencimit të klubeve, duke u mbështetur edhe në kërkesat e UEFA-s, Departamenti Ligjor dhe i...

Fillon procesi i licencimit të klubeve për sezonin 2022-23

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ Departamenti Ligjor dhe i Licencimit të klubeve në Federatën Shqiptare të Futbollit informon të gjithë klubet dhe opinionin publik se...

Kriteret e licencimit në prag të sezonit të ri/ FSHF mbledh...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Sektori i Licencimit në Federatën Shqiptare të Futbollit ka organizuar ditën e sotme një mbledhje me klubet e Kategorisë Superiore...

Kriteret e licencimit/ FSHF mbledh klubet e Kategorisë Superiore

TIRANË, 23 dhjetor /ATSH/ -Sektori i Licencimit në Federatën Shqiptare e Futbollit ka organizuar një mbledhje me klubet e Kategorisë Superiore, të cilat do...

FSHF fillon procesin e licencimit për sezonin 2021-2022

TIRANË, 8 dhjetor /ATSH/ -Federata Shqiptare e Futbollit fillon procesin e licencimit për sezonin 2021-2022. Me anë të një njoftimi për shtyp FSHF thekson se,...

Mbi 1 mijë mësues ndihmës në sistemin arsimor parauniversitar

TIRANË, 21 gusht/ATSH/Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini mësuesin ndihmës, e vlerëson si një pikë kyçe në avancimin e prioritetit të gjithëpërfshirjes...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA