Ballina Etiketimet Leter

Etiketim: leter

Letra e Trump/ Rama: I kënaqur për vlerësimin e tij për...

TIRANË, 2 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se ishte i kënaqur nga vlerësimi që presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump...

Ruçi u dërgon kryeparlamentarëve të BE-së planin për përmbushjen e përparësive...

TIRANË, 30 shtator /ATSH/ Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ka nisur një aksion të ri diplomatik parlamentar. Dje u ka dërguar të gjithë kryetarëve të...

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/PD letër ODIHR për 5 çështje

TIRANË, 22 shtator /ATSH/ -Opozita jashtëparlamentare i ka drejtuar një letër OSBE/ODIHR-it ku kërkon përgjigje për 5 çështje kryesore të ngritura prej saj në...

Bërja funksionale e Gjykatës Kushtetuese dhe Gjykatës së Lartë/ Meta letër...

TIRANË, 16 shtator /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përcjellë sot pranë Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Këshillit të Lartë Gjyqësor, Kuvendit të...

Veliaj, letër urimi nxënësve të Tiranës: Jeni aleatët e mi, më...

TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u dërgoi nga një letër urimi në ditën e parë të shkollës të gjithë...

EANA: Të shqetësuar për ndryshimin e kornizës ligjore të STA-së, pavarësia...

TIRANË, 14 korrik /ATSH/ - Në një letër të hapur drejtuar presidentit të Sllovenisë, Borut Pahor, kryetarit të Asamblesë Kombëtare, Igor Zorçiç  dhe kryeministrit,...

FORMULA 1 – Papa Françesku letër kampionit olimpik Zanardi: Lutem për...

VATIKAN, 24 qershor /ATSH-ANSA/ - Papa Françesku i shkroi një letër kampionit olimpik Alex Zanardi, i cili po lufton me jetën për shkak të...

Dita e Shtetësisë/ Ruçi uron kryeparlamentarin kroat: Mirënjohje për çeljen e...

Tiranë, 30 maj /ATSH/ -Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i ka dërguar një letër urimi Kryetarit të Parlamentit të Kroacisë, Gordan Jandroković, me rastin...

BM – Meghan Markle në gjyq kundër tabloidit britanik

LONDËR, 24 prill /ATSH-DPA/ - Një gjykatë britanike filloi sot proceduat ligjore, me kërkesë nga Meghan Markle, kundër një gazete tabloid që botoi fragmente...

OAK kërkon lehtësi në qarkullim për bizneset e Shqipërisë dhe Kosovës

PRISHTINË, 9 prill/ATSH/ Oda e Afarizmit e Kosovës (OAK) i është drejtuar me një letër kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe atij kosovar, Albin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA