Ballina Etiketimet Lamallari

Etiketim: Lamallari

VIDEO/ Lamallari: Profesioni më stresues në të gjithë botën zjarrëfikësi, tek...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Zv/ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, ka publikuar të enjten një video, ku nënvizon se profesioni më stresues në të gjithë botën...

Mandati i tretë, konfirmim i arritjeve dhe vijim i punëve të...

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ "Partia Socialiste meriton një mandat të tretë. Aeroporti i Kukësit, Rruga e Arbrit, Reforma në Drejtësi dhe një sërë investimesh të...

Rindërtimi/ 2500 banesa individuale gati për banorët brenda 2021

TIRANË, 3 shkurt/ATSH - A. Fortuzi/ "2500 banesa individuale të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit të vitit 2019 do të jenë të përfunduara...

Miratohet memorandumi me SHBA/ Bashkëpunim në parandalimin dhe hetimin e krimeve...

TIRANË, 29 shtator /ATSH/ Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, shqyrtoi dhe miratoi projektligjin “Për Ratifikimin e memorandumit të...

Përdorimi i informacioneve mbi udhëtarët/ Miratohet Memorandumi i bashkëpunimit me SHBA

TIRANË, 25 shtator /ATSH/ Komisioni për Politikën e Jashtme, miratoi sot projektligjin “Për ratifikimin e Memorandumit të Bashkëpunimit, ndërmjet Qeverisë së Republikës së Shqipërisë...

Lamallari: Situata në Shkodër e përmirësuar, ndërgjegjësim në rritje i qytetarëve...

TIRANË, 25 prill/ATSH/- Zëvendësministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, i deleguari i qeverisë për Emergjencat në Shkodër tha sot se situata është përmirësuar dhe se...

Ndërgjegjësimi i qytetarëve në Shkodër/ Lamallari: Të gjithë bashkë kundër COVID-19

TIRANË, 23 prill/ATSH - A. Fortuzi/ "Të gjithë së bashku për shëndetin dhe të mirën e përbashkët". Kjo ishte moto përmes së cilës Policia...

Situata në Shkodër/ Lamallari: Qytetarët duhet të ndërgjegjësohen për respektimin e...

TIRANË, 21 prill/ATSH - A. Fortuzi/ Bashkëpunimi mes institucionit të Prefekturës së qarkut të Shkodrës dhe bashkisë së Shkodrës është pozitiv dhe vendimet e...

Shkodra, qarku i dytë më i prekur nga COVID-19, Lamallari: Qytetarët...

TIRANË, 13 prill/ATSH-A. Fortuzi/-Çdo qytetar duhet të bëhet pjesë e zgjidhjes së situatës duke zbatuar masat e sigurisë dhe duke mbrojtur  kështu shenjtërinë e...

Zv/ministri Lamallari komandohet koordinator për situatën në qarkun e Shkodrës, shkarkohet...

TIRANË, 11 prill/ATSH-A. Fortuzi/ Situata jo e mirë në qarkun e Shkodrës lidhur me situatën e menaxhimit të përhapjes së pandemisë COVID-19, ka nxitur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA