Ballina Etiketimet Kuvendi i Kosoves

Etiketim: Kuvendi i Kosoves

Kuvendi i Kosovës miratoi uljen e numrit të komisioneve parlamentare nga...

PRISHTINË, 13 shkurt /ATSH/ Kuvendi i Kosovës ka miratuar pasditen e kësaj të enjteje, me 90 vota pro dhe një abstenim, 14 komisione parlamentare,...

Vjosa Osmani zgjidhet kryetare e Kuvendit të Kosovës

PRISHTINË, 3 shkurt /ATSH/ Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani është zgjedhur në postin e kryetares së Kuvendit të Kosovës me 65 vota pro, asnjë votë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA