Ballina Etiketimet Kushner

Etiketim: kushner

UASHINGTON – Kushner: Marrëveshja për planin e stimulimit mund të mos...

UASHINGTON, 15 shtator /ATSH-DPA/ - Këshilltari i lartë i presidentit amerikan Donald Trump, Jared Kushner tha sot se mund të mos ketë një paketë...

EBA – Kushner: Riadi të normalizojë marrëdhëniet me Izraelin

DUBAI, 17 gusht /ATSH-AFP/ - Këshilltari i Shtëpisë së Bardhë, Jared Kushner tha sot se do të ishte në interesin e Arabisë Saudite që të...

JORDANI – Kushner takohet me mbretin Abdullah II për paqen në...

AMAN, 31 korrik /ATSH-AFP/ - Jared Kushner, dhëndri dhe këshilltari kryesor i presidentit amerikan, Donald Trump, u takua sot në Aman me mbretin Abdullah...

BAHREIN – Kushner: Porta është e hapur për palestinezët në planin...

MANAMA, 26 qershor /ATSH-AFP/ - Porta mbetet e hapur për palestinezët nëse dëshirojnë të marrin pjesë në aspektin ekonomik të planit amerikan që synon...

BAHREIN – Kushner: Plani ekonomik është një parakusht për paqen në...

MANAMA, 25 qershor /ATSH-AFP/ - Jared Kushner këshilltar dhe dhëndër i presidentit amerikan, Donald Trump, gjykoi sot se vizioni i tij për një zgjidhje...

AMAN – Jared Kushner takohet me mbretin e Jordanisë për planin...

AMAN, 29 maj /ATSH-AFP/ - Dhëndri dhe këshilltari i Donald Trump, Jared Kushner, që është duke zhvilluar një turne rajonal për të gjetur mbështetje...

SHBA – Jared Kushner në Marok dhe Jemen për planin e...

UASHINGTON, 28 maj /ATSH-AFP/ - Dhëndri dhe këshilltari i Donald Trump, Jared Kushner shkon këtë javë në Marok dhe në Jordani në kërkim të...

LIBAN – Kushner në Gji për planin e paqes

BEJRUT, 26 shkurt /ATSH-ANSA/ - Jared Kushner, këshilltar i presidentit të SHBA-së, Donald Trump, ndodhet në Gji për një plan paqeje të administratës së...

TEL AVIV – Trump dërgon negociatorët e paqes në Lindjen e...

TEL AVIV, 20 qershor /ATSH-DPA/ – Dy të dërguar të presidentit amerikan, Donald Trump ndodhen në Lindjen e Mesme, për procesin e paqes mes...

NJU JORK – Prokuroria merr në pyetje dhëndrin e Trump për...

NJU JORK, 24 maj /ATSH-ANSA/ - Jared Kushner, dhëndri i presidentit amerikan, Donald Trump, dhe këshilltar në Shtëpinë e Bardhë, u dëgjua për herë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA