Ballina Etiketimet Kushi

Etiketim: kushi

Protesta e maturantëve/ Kushi: Po rishikohen vështirësitë, nëse tejkalohet niveli rishikojmë...

TIRANË, 12 qershor /ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka reaguar pas protestës së zhvilluar nga maturantët për vështirësinë në provimin...

Kushi mesazh inkurajues për maturantët: Do të keni gjithmonë mbështetjen tonë...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi një ditë para provimit të Matematikës, ka dhënë një mesazh inkurajues për maturantët. Në...

Shqipëri-Bullgari, thellim i bashkëpunimit në arsim dhe nxitjen e politikave në...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi zhvilloi dje takime në Sofje, Bullgari me ministrin e Arsimit dhe Shkencës, Nikolai...

Hungari/ Kushi takon ministren e Shtetit për Familjen: Në fokus gjithëpërfshirja...

TIRANË, 8 qershor/ATSH/ Në kuadër të vizitës zyrtare të delegacionit shqiptar në Hungari, ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka zhvilluar një...

Diploma europiane edhe në Shqipëri/ Manastirliu dhe Kushi, takime në Hungari:...

TIRANË, 7 qershor/ATSH/ Shqipëria dhe Hungaria do të thellojnë më tej bashkëpunimin me programe e projekte të përbashkëta në fushën e arsimit në mënyrë...

Kushi, takim me rektorë në Budapest/ Bashkëpunim me universitetet më prestigjioze...

TIRANË, 7 qershor/ATSH/ Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë vijon thellimin e bashkëpunimit me universitetet më prestigjioze europiane. Në këtë kuadër gjatë vizitës në Budapest,...

Vlerat në arsim/ Kushi vlerëson kontributin e mësuese Luljeta Gjergos në...

TIRANË, 5 qershor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi vlerësoi sot kontributin e mësuese Luljeta Gjergo, mësuese e fizikës në gjimnazin "Qemal...

Thellim i bashkëpunimit në arsim/ Kushi takon homologun turk, Selçuk

TIRANË, 3 qershor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi zhvilloi sot në Stamboll, një takim me homologun Ziya Selçuk, Ministër i Arsimit...

Në Turqi me kryeministrin Rama/Kushi jep lajmin e mirë: Së shpejti...

TIRANË, 3 qershor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi zhvilloi sot në Ankara, Turqi, një takim me presidentin e Këshillit të Arsimit...

Nesër provimi i gjuhës së huaj/ Kushi uron gjimnazistët për Maturën...

TIRANË, 2 qershor/ATSH/ Përmes një videomesazhi, ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi u ka uruar shumë suksese maturantëve, të cilët ditën e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA