Ballina Etiketimet Kurore

Etiketim: kurore

Kurora plastike e reperit Biggie shitet për 595 000 dollarë

NJU JORK, 16 shtator /ATSH-AFP/ - Një kurorë plastike e blerë për gjashtë dollarë dhe e përdorur gjatë një fotoseksioni nga reperi njujorkez Notorious...

FRANCË – Konsensus i gjerë për një rindërtim identik të kurorës...

PARIS, 9 korrik /ATSH-AFP/ - Ministrja e re franceze e Kulturës, Roselyne Bachelot theksoi se një konsensus i gjerë ekzistonte për të rindërtuar në...

ETIOPI – Rikthehet kurora e vjedhur e shekullit XVIII

ADDIS ABABA, 20 shkurt /ATSH-DPA/ - Një kurorë fetare që daton nga shekulli XVIII u rikthye sot në Etiopi, pasi ishte mbajtur e fshehur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA