Ballina Etiketimet Kraja

Etiketim: Kraja

Apeli i prezantueses Lei Kraja: Të rinjtë të vaksinohen, të mos...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale publikoi sot mesazhin e prezantueses televizive Lei Kraja, e cila u bën apel të rinjve...

Vetingu në politikë, Kraja: SPAK nuk mund të përfshihet në këtë...

TIRANË 24 nëntor /ATSH-I.Vata/ Në seancën dëgjimore në mbledhjen e përbashkët të Këshillit për Legjislacionin dhe Komisionit për Çështjet Ligjore në Kuvend, kreu i...

Kraja: Duhet godinë e re për BKH

TIRANË 11 nëntor /ATSH-I.Vata/ Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, u mblodh sot për shqyrtimin e projektligjit “Për buxhetin...

Mjeku Kraja: 230 pacientë të shtruar në spitale, të intubuar 13

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ "Në spitalet Covid 1 dhe 3 ndodhen të hospitalizuar 230 pacientë, në të 9 njësitë kryesore të tij, ndërsa të intubuar...

Kim: SPAK të ndjekë penalisht korrupsionin dhe krimin e organizuar, pavarësisht...

TIRANË, 8 shtator/ATSH/ Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim zhvilloi sot një takim me kreun e SPAK, Arben Kraja. Kim theksoi pritshmëritë e SHBA-së...

Mjeku Kraja: Rreth 90 të shtruar në spitalin Covid1

TIRANË, 25 gusht/ATSH/ Prof. Dhimitër Kraja, mjek në Spitalin Infektiv në QSUT, tha sot pas mbledhjes së radhës të Komitetit Teknik të Ekspertëve, tha...

Mjeku Kraja apel qytetarëve për vaksinim: Virusi nuk e ka ulur...

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Mjeku i spitalit Infektiv, Dhimitër Kraja ka apeluar që qytetarët të vaksinohen, pasi virusi nuk e ka ulur agresivitetin. Ministrja e Shëndetësisë...

Rihapja e hetimeve ndaj Mediut për “Gërdecin”, Kraja: Çështjes do t’i...

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ SPAK është i mendimit se vendimi i sotëm i Gjykatës së Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e...

Mjeku Kraja: 9 të shtruar në spital, të pavaksinuar më parë

TIRANË, 26 korrik/ATSH/ Prof. Dhimitër Kraja, mjek në Spitalin Infektiv në QSUT, gjatë mbledhjes së radhës të Komitetit Teknik të Ekspertëve, tha se "të...

Mjeku Kraja: Të gjithë të shtruarit në spital të pavaksinuar

TIRANË, 19 korrik/ATSH/ Prof. Dhimitër Kraja, mjek në Spitalin Infektiv në QSUT, gjatë mbledhjes së radhës së Komitetit Teknik të Ekspertëve, ka bërë me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA