Ballina Etiketimet Kopshte

Etiketim: kopshte

Fotogaleri/ 14 shkolla e kopshte të reja në bashkinë e Kamzës

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot kopshtet e shkollat e rindërtuara në Bathore dhe Paskuqan pas shkatërrimit që la pas...

Spiropali: Kush e mendonte para disa vitesh se kopshtet më të...

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/ Bashkia e Kamzës ka përfituar veçanërisht nga financimet për ndërtimin objekteve arsimore, të cilat po ndërtohen me kushte dhe standarde bashkëkohore. Ministrja...

Rindërtimi/ Kopshti “Niko Hoxha” në Kamëz, kushte optimale për 200 fëmijë...

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ 143 shkolla dhe kopshte të reja me standarde europiane, do të jenë gati brenda vitit 2021. Kryeministri Edi Rama ka publikuar...

Regjistrimet në kopshte, 3 ditë afat nga mbyllja e deklarimit

TIRANË, 11 gusht/ATSH/ Fëmijët që kanë frekuentuar çerdhen në sezonin 2019-2020 dhe që mbushin moshën 3 vjeç, deri më datë 14 shtator 2020, do...

Fier/ Hapen kopshtet dhe çerdhet, zbatohen protokollet e mbrojtjes së shëndetit

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ Edhe në Fier fëmijët janë rikthyer sot në çerdhe dhe kopshte, pas shkëputjes 3-mujore nga pandemia e COVID-19. Kryetari i bashkisë Fier,...

Rindërtimi në Durrës/ Brenda vitit fëmijët do të hyjnë në kopshte...

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ Kryebashkiakja e Durrësit, Emiriana Sako vizitoi me rastin e 1 Qershorit kopshtin “7 Marsi” në lagjen 16 dhe çerdhen nr. 4...

GREQI – Kopshtet dhe shkollat rihapen nën masa të rrepta sanitare

ATHINË, 1 qershor /ATSH-ANA/ - Shkollat ​​fillore, kopshtet dhe shkollat ​​speciale, që janë mbyllur që nga muaji mars për shkak të pandemisë, janë rihapur...

FOTO- Memaliaj/ Përfundon dezinfektimi i kopshteve dhe çerdheve

TIRANË, 31 maj /ATSH/- Bashkia Memaliaj ka përfunduar procesin e dezinfektimit të ambienteve të jashtme dhe të brendshme në kopshtet dhe çerdhet e fëmijëve. Bazuar...

FOTO/ Durrës, vijon dezinfektimi i shkollave, kopshteve dhe çerdheve

TIRANË, 30 maj/ATSH/ -Dezinfektimi i institucioneve publike dhe jo vetëm, është mjaft i rëndësishëm për të parandaluar përhapjen e koronavirusit COVID-19. Për këtë arsye shumë...

Masat kundër COVID-19/ Dezinfektohen kopshtet dhe çerdhet në Lezhë

TIRANË, 29 maj/ATSH/ Bashkia e Lezhës po kryen dezinfektimin në të gjitha ambientet e kopshteve dhe çerdheve që do të presin në 1 qershor...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA