Ballina Etiketimet Kontroll

Etiketim: kontroll

Rritje e parametrave të sigurisë rrugore/ Kontrolle parandaluese në segmentet kyçe

TIRANË, 3 mars /ATSH – I. Vata/ Njësia Operacionale, në bashkëpunim me sektorët e Policisë Rrugore në Drejtoritë Vendore të Policisë, ka nisur kontrollet...

PRAGË – Republika Çeke thirrje Gjermanisë për lehtësimin e kontrolleve kufitare

PRAGË, 18 shkurt /ATSH-DPA/ - Është koha të rimendojmë masat e rrepta të vendosura përgjatë kufirit gjermano-çek për shkak të pandemisë, tha sot ministri...

Siguria ushqimore dhe protokollet antikovid/ 442 inspektime gjatë 24 orëve të...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, vijojnë pandërprerë inspektimet dhe monitorimet në të gjithë vendin me qëllim garantimin e...

Siguria ushqimore/ 477 inspektime dhe 16 masa paralajmëruese në të gjithë...

TIRANË, 27 janar /ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, kanë kryer 477 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin në zbatim të...

Siguria ushqimore/ 482 inspektime dhe 18 masa paralajmëruese në të gjithë...

TIRANË, 26 janar /ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, kanë kryer 482 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin në zbatim të...

Siguria ushqimore/ 407 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, vijojnë pandërprerë inspektimet dhe monitorimet në të gjithë vendin, në zbatim të planit të...

Policia kontrolle në funksion të procedimit penal të ndjekur nga SPAK-u...

TIRANË, 22 janar /ATSH/ Policia e Shtetit ka ushtruar kontrolle për sigurimin e provave që do t’i shërbejnë hetimit, të zhvilluara në zbatim të...

GREQI – Kontrolle policore në shtëpi përgjatë festave, 3 000 euro...

ATHINË, 24 dhjetor /ATSH-ANA/ - Policia greke do të sigurojë respektimin e masave të rrepta të mbrojtjes shëndetësore kundër koronavirusit të ri gjatë periudhës...

Mjekët: Të shëruarit nga COVID-19 duhet të kontrollojnë zemrën

NJU JORK, 22 dhjetor /ATSH/ - Për pacientët që janë shëruar nga COVID-19, dëshira për t'u kthyer në jetën normale mund të jetë mbizotëruese,...

BRUKSEL – Johansson: Kontrollet në kufijtë e brendshëm kërcënojnë rimëkëmbjen, jo...

BRUKSEL, 30 nëntor /ATSH-AFP/ - Kontrollet në kufijtë e brendshëm të zonës Shengen janë joefikase në luftën kundër terrorizmit dhe rrezikojnë të pengojnë rimëkëmbjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA