Ballina Etiketimet Konsumatore

Etiketim: konsumatore

ITALI – Konsumatorët blejnë ushqim për të ngopur mendjen

ROMË, 20 nëntor /ATSH-ANSA/ Konsumatori i ditëve të sotme blen ushqim për të ngopur mendjen, është konkluzioni i një studimi. “Konsumatori modern është gjithmonë e...

Mbrojtja dhe informimi i konsumatorëve, shqyrtohen ndryshimet në ligj

TIRANË, 25 shtator/ATSH/ Mbrojtja e konsumatorëve dhe informimi i tyre mbi shitjet dhe shërbimet që ofrohen në treg ishin në fokus të diskutimeve të sotme...

Rritet me 4.6% përdorimi i energjisë elektrike nga konsumatorët

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Përdorimi i energjisë elektrike nga konsumatorët, në tremujorin e dytë të vitit 2018, u rrit me 4,6 % duke arritur vlerën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA