Ballina Etiketimet Kongresistë amerikan

Etiketim: kongresistë amerikan

Kurti takon dy kongresistë amerikan

TIRANË, 22 janar /ATSH/ - Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti sot ka takuar dy kongresistë amerikan, Earl Pomeroy dhe Pia Pyle, të dy...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA