Ballina Etiketimet Komunikim

Etiketim: komunikim

BE me rregulla të reja privatësie për komunikimet në internet

BRUKSEL, 10 shkurt /ATSH-AFP/ - Shërbimet e mesazheve ose videokonferencave në internet, si Messenger, WhatsApp ose Zoom do t'u nënshtrohen rregullave më të rrepta...

Pacientët me COVID-19 të shtruar në spitale, komunikim me të afërmit...

TIRANË, 6 dhjetor/ATSH/ Pacientët e shtruar në spitalet COVID tashmë mund të komunikojnë me të afërmit dhe familjarët që ndodhen jashtë spitalit në pritje...

SHBA – Biden përzgjedh shtatë gra për komunikimin me publikun, hera...

UASHINGTON, 30 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Për herë të parë në histori, presidenti i zgjedhur amerikan, Joe Biden dhe zëvendëspresidentja e zgjedhur, Kamala Harris kanë...

KAJRO – EBA dhe Izraeli vendosin shërbimin e ndërsjellë telefonik

KAJRO, 16 gusht /ATSH-DPA/ - Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) dhe Izraeli kanë filluar sot shërbimin e ndërsjellë telefonik mes dy vendeve, disa ditë...

VIDEO/Jusuf Vrioni: Teatri duhej shembur, është ndërtuar me material që jeton...

TIRANË, 18 maj/ATSH/ Ideja për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar, pasi paraqet rrezik për jetën për të gjithë ata artdashës që duan të...

Mësimi online/ 99% e nxënësve të Elbasanit, komunikim të vazhdueshëm me...

TIRANË, 25 mars/ATSH/ 99% e nxënësve të arsimit parauniversitar në Elbasan janë në komunikim të vazhdueshëm me mësuesit e tyre, pasi prcoesi mësimor po...

Mësimi online/ 96% e nxënësve të Elbasanit, komunikim të vazhdueshëm me...

TIRANË, 19 mars/ATSH/ Në të gjitha shkollat e Zyrës Vendore të Arsimit Parauniversitar në Elbasan është duke u zhvilluar mësimi online. Specialistët e Zyrës Arsimore...

Dy prej të lënduarve nga tërmeti në trajtim të specializuar në...

&; TIRANË, 27 dhjetor/ATSH/ Të lënduarit që po marrin trajtim të specializuar në Itali janë në gjendje të stabilizuar shëndetësore dhe brenda muajit Janar mund...

Bebja e porsalindur, ndërhyrje në shtyllën kurrizore, Manastirliu: Po ndiqet me...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/- Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, solli sot rastin e Arlindës dhe bebes së saj, që po merr trajtim të specializuar nga...

Komunikim javor/ Sugjerimet e qytetarëve, pjesë e punës së Ministrisë së...

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Duke filluar nga kjo e hënë ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu do të fillojë një komunikim të drejtpërdrejtë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA