Ballina Etiketimet Kolaudim

Etiketim: Kolaudim

Qendrat e Kontrollit Teknik të Automjeteve do të jenë model/ Balluku:...

TIRANË, 12 korrik/ATSH/ Qendrat e Kontrollit Teknik të Automjeteve do të jenë model, jo vetëm duke ofruar shërbim cilësor e korrekt, por edhe me...

25 % e makinave nuk e kaluan kontrollin teknik/ Gonxhja: Kemi ashpërsuar...

TIRANË, 28 qershor/ATSH/ Vetëm 3 javë pasi është rihapur kontrolli teknik i mjeteve janë paraqitur rreth 20 mijë automjete, por 25 % e tyre...

Kontrolli teknik/ Për vetëm 15 ditë janë testuar 15,167 mjete, 23...

TIRANË, 21 qershor/ATSH/ Nga rinisja e shërbimit të kontrollit teknik, tagër tashmë ekskluziv i DPSHTRR, për vetëm 15 ditë janë testuar 15,167 mjete nga...

Balluku: Shërbimi i kontrollit teknik të mjeteve do transformohet

TIRANË, 31 maj/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi sot se shërbimi i kontrollit teknik të mjeteve do të transformohet për të...

Kolaudimi i mjeteve do të rinisë me 31 maj/ Gonxhja: Kategoritë...

TIRANË, 27 maj/ATSH/ Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit të Transportit Rrugor Blendi Goxhja deklaroi sot se kolaudimi i mjeteve do të rinisë më 31...

Makinat që do regjistrohen për herë të parë kryejnë kolaudimin e...

TIRANË, 20 maj/ATSH/ Drejtori i Shërbimit të Transportit Rrugor të Shqipërisë, Blendi Gonxhja tha sot se makinat që do të regjistrohen për herë të...

Kolaudimi i mjeteve/ Gonxhe: Shërbimi më cilësor, jo më makina me...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Drejtori i Shërbimeve të Transportit Rrugor, Blendi Gonxhja foli sot për kolaudimin e automjeteve, proces ky i bllokuar që prej muajit...

Kontrolli teknik i mjeteve nga 1 janari në shtet/ Risitë që...

TIRANË, 2 dhjetor/ATSH/ Me përfundimin në dhjetor të koncesionit absurd të kontrollit teknik të mjeteve rrugore (kolaudimi), ky shërbim, do t'i kthehet shtetit dhe...

Lejet e qarkullimit, licencat, patentat që u skadon afati i përdorimit...

TIRANË, 11 prill/ATSH-A. Fortuzi/- Drejtuesit e automjeteve të cilëve u kalon afati i kolaudimit, nuk duhet të shqetësohen, pasi për shkak të situatës së...

Kolaudonin automjete jashtë standardeve, ndjekje penale për tre persona

TIRANË, 17 prill/ATSH/- Specialistët e Seksionit kundër krimit Ekonomiko - Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë, nga informacionet e siguruara në rrugë policore dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA