Ballina Etiketimet Keshilli i Sigurise

Etiketim: Keshilli i Sigurise

Për herë të parë anëtare e Këshillit të Sigurimit/ Ish-ambasadori Aliçka...

TIRANË, 12 qershor /ATSH/ Ish-ambasadori i Shqipërisë në Francë dhe UNESCO, Ylljet Aliçka e konsideron arritje të dyfishtë zgjedhjen e Shqipërisë si anëtar jo...

Xhaçka, takime me përfaqësues të vendeve me të drejtë vetoje në...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka po zhvillon një vizitë pune në Nju-Jork pak ditë përpara votimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA