Ballina Etiketimet Kaso

Etiketim: Kaso

Drafti i PD-së/ Kaso: E papërshtatshme për të bërë ndryshime drastike...

TIRANË, 28 shtator/ATSH/ Sekretari për Çështjet Zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso, theksoi sot se "është krejtësisht e papërshtatshme për të bërë ndryshime drastike...

Refuzimi i dekretit të Presidentit nga KQZ, Bardhi: Shpërdorim detyre

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi deklaroi sot se "refuzimi i dekretit të Presidentit nga militantët e PS-së në...

Regjistrimi i kandidatëve nga Bindja Demokratike, Biba dhe Kaso debate në...

TIRANË, 20 maj /ATSH/ - Regjistrimi në zgjedhje nga ana e KQZ të kandidatëve për kryetarë bashkie të Partisë Bindja Demokratike ka sjellë sot...

PD: Regjistrimi nga KQZ i “Bindjes Demokratike”, i paligjshëm

TIRANË, 27 prill/ATSH/ Partia Demokratike e konsideroi sot të paligjshëm, regjistrimin nga KQZ të partisë "Bindja Demokratike". Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA