Ballina Etiketimet KAS

Etiketim: KAS

KAS kalon për shqyrtim kërkesën ankimore të Qëndresës Qytetare

TIRANË, 13 korrik /ATSH – I. Vata/ KAS vendosi kalimin për shqyrtim në datën 14 korrik të kërkesës ankimore ndaj kandidates për deputete në...

KAS rrëzon ankimimin e PD-së, konfirmon në detyrë kryebashkiakun e Mallakastrës

TIRANË, 7 korrik/ATSH/ Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve konfirmoi sot në detyrë kryebashkiakun e Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Në përfundim të shqyrtimit administrativ të kërkesës ankimore...

Vendimi i KAS për Korçën/ Spaho: Transparenca e vjedhjes së zgjedhjeve...

TIRANË, 31 maj /ATSH/ Zv.kryetari i PD, Edmond Spaho reagoi sot ndaj vendimit të Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve, i cili vendosi sot rrëzimin...

KAS rrëzon ankesën e PD-AN për pavlefshmërinë e zgjedhjeve në qarkun...

TIRANË, 31 maj /ATSH/ Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve vendosi sot rrëzimin e kërkesës ankimore të paraqitur nga PD-AN për pavlefshmërinë e zgjedhjeve në...

KAS rrëzon ankesën e PD-AN për pavlefshmërinë dhe përsëritjen e zgjedhjeve...

TIRANË, 31 maj /ATSH/ KAS vendosi sot rrëzimin e kërkesës së PD-AN për pavlefshmërinë e zgjedhjeve në Elbasan. “KAS me shumicë votash vendosi rrëzimin e...

KAS rrëzoi kërkesën e LSI për zgjedhjet në Korçë/ Braimllari: Nuk...

TIRANË, 31 maj /ATSH/ Sekretari i përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari reagoi sot ndaj vendimit të Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve, i cili vendosi...

KAS rrëzon kërkesat ankimore të PD-AN dhe LSI për pavlefshmëri të...

TIRANË, 31 maj /ATSH/ Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve vendosi sot rrëzimin e kërkesave ankimore të paraqitur nga PD-AN dhe LSI për pavlefshmërinë e...

Qarku Lezhë/ KAS pushon kërkesën e kandidatit të pavarur Iljaz Shehu...

TIRANË, 27 maj /ATSH/ Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve pushoi sot ankimimin e kandidatit të pavarur për qarkun e Lezhës, Iljaz Shehu, lidhur me...

Qarku Elbasan/ KAS rrëzon kërkesën e PD për marrjen e provave...

TIRANË, 27 maj /ATSH/ Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve rrëzoi sot kërkesën e Partisë Demokratike për marrjen të provave shtesë në Qarkun e Elbasanit. “KAS...

KAS rrëzon kërkesën e PD për shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve...

TIRANË, 27 maj /ATSH/ Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve rrëzoi sot kërkesën e Partisë Demokratike, që kishte kërkuar shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA