Ballina Etiketimet Karim

Etiketim: karim

FUTBOLL – Benzema dënohet me një vit burg për shantazh

PARIS, 24 nëntor /ATSH/ - Karim Benzema, sulmuesi i Francës dhe i “Real Madridit”, u shpall fajtor për shantazh seksual ndaj një futbollisti tjetër...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA