Ballina Etiketimet Karçanaj

Etiketim: Karçanaj

Shërbimet online/ Ndryshim rrënjësor i sjelljes së shtetit ndaj qytetarëve dhe...

TIRANË, 14 tetor/ATSH/ Drejtorja e përgjithshme e Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit (AKSHI), Linda Karçanaj deklaroi sot se deri në fund të vitit...

Gati 194 mijë aplikime online pranë ISSH-së, 46 % e shërbimeve...

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Nga janari kur hyri në fazën e zbatimit Revolucioni Dixhital e deri në gusht, përmes platformës e-Albania.al, Instituti i Sigurimeve Shoqërore...

Aplikimi për marrjen e pagesës së barrëlindjes do të kryhet online...

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Aplikimi për marrjen e pagesës së barrëlindjes tashmë do të ofrohet online dhe është një lehtësi për nënat. Kjo u bë e...

“Portali e-Albania lehtësi për qytetarët”/ Karçanaj: Shërbime të tjera do i...

TIRANË, 19 gusht/ATSH/ Drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit, Linda Karçanaj informoi sot se "shërbime të tjera do i bashkëngjiten listës online...

Karçanaj: 59 mijë aplikime online në e-Albania për pasaporta biometrike në...

TIRANË, 4 korrik/ATSH/ Drejtorja e Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit, Linda Karçanaj bën të ditur se 59 mijë aplikime janë kryer online në...

Leje e posaçme për shtetasit e huaj që janë administratorë të...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Shtetasit e huaj që janë administratorë të një biznesi në Shqipëri mund të pajisen me lejen për hapjen e aktivitetit vetëm...

“Leje për dalje”/ Karçanaj për ATSH-në: Në total janë lëshuar 707...

TIRANË, 7 prill/ATSH-Maela Marini/ "Nga data 29 mars, kur nisi zbatimi i shërbimit elektronik “Leje për dalje” në total janë lëshuar 707 167 autorizime,...

Masat ndaj COVID-19/ Karçanaj: U dhanë 116 562 lejedalje nga portali...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit (AKSHI), Mirlinda Karçanaj bëri të ditur se janë dhënë sot 116 mijë e...

COVID-19/ Karcanaj: Si aplikohet për të marrë lejen e daljes nga...

TIRANË, 27 mars/ATSH/ “Përdor teknologjinë, ruaj veten dhe të tjerët”. Ky është mesazhi që ka dhënë sot drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së...

“Shërbimet online”, Karçanaj për ATSH-në: Asnjë minutë pritje në sportele, qytetarët...

TIRANË, 11 janar/ATSH-Maela Marini/ "Shërbimet online lehtësojnë qytetarët dhe bizneset nga një barrë e madhe dokumentesh, duke u kursyer atyre kohë dhe para", deklaroi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA