Ballina Etiketimet Kalo

Etiketim: Kalo

Kalo: Mos nguroni të vaksinoheni, na ndihmon të dalim sa më...

TIRANË, 8 maj/ATSH/  Njëzet e katër orëshi i parë pas datës 8 mars 2020 që në Shërbimin e Urgjencës së Sëmundjeve Infektive në QSUNT,...

Beteja me “armikun e padukshëm” nuk ka përfunduar/ Kalo apel qytetarëve:...

TIRANË, 28 prill/ATSH/ Mjeku i mirënjohur Tritan Kalo ka bërë thirrje për kujdes pasi beteja me “armikun e padukshëm”, COVID-19 nuk është fituar, por...

Kalo apel qytetarëve të mos refuzojnë të vaksinohen, arma e vetme...

TIRANË 11 prill/ATSH/ Mjeku infeksionist, Tritan Kalo apeloi sot të gjithë qytetarët që të mos refuzojnë të vaksinohen, pasi është e vetmja armë që...

Manastirliu, takim me prof. Kalon: Mirënjohje për kontributin e vlefshëm në...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu zhvilloi sot një takim me prof. Tritan Kalon. “Një kafe pune me prof. Tritan...

Tritan Kalo “Qytetar Nderi” i Elbasanit/Kushi: Shëmbëlltyra më e mirë e...

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH/ Këshilli Bashkiak i Elbasanit nderoi me titullin "Qytetar Nderi" profesor Tritan Kalon, për kontributin e tij në mbrojtjen e shëndetit të...

Mantelbardhët heronj që humbën betejën me COVID-19/ Kalo: 24 yje që...

TIRANË, 13 dhjetor/ATSH/ Mjeku Tritan Kalo publikoi sot fotot e 24 mjekëve që nuk e fituan dot betejën në përballjen me sfidën e shekullit,...

Prof. Kalo rrëzon akuzat e Bashës: Nuk ka falsifikim të skedave...

TIRANË, 2 dhjetor/ATSH/ Mjeku i njohur i Spitalit Infektiv dhe njëherësh përfaqësues i Komitetit Teknik të Ekspertëve, prof. Tritan Kalo, ka rrëzuar me një...

Mesazhi i prof. Kalos: Mos dëgjoni gojët e liga dhe mendjet...

TIRANË, 21 nëntor/ATSH/ Mjeku i njohur Tritan Kalo reagoi sot pas akuzave nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, se po fshihen vdekjet reale...

Mbajtja e maskës/ Mjeku Kalo: Pakësojmë mundësinë e transmetimit të virusit,...

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët për vendimin e mbajtjes së...

“Jetët tona janë të pakthimta”/ Kalo: Mos vijoni të bëheni pre...

TIRANË, 27 qershor/ATSH/ - Mjeku Tritan Kalo ka apeluar sot qytetarët  për t’u mbrojtur ndaj koronavirusit. Ai vë theksin se COVID-19 prek çdo moshë, siç...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA