Ballina Etiketimet Joe Biden

Etiketim: Joe Biden

Inaugurimi i presidentit të SHBA, Joe Biden dhe zëvendëspresidentes Kamala Harris/...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Autoritetet shtetërore dhe ato politike kanë dhënë mesazhe urimi me rastin e inaugurimit të presidentit të 46-të të Shteteve të...

SHBA – Joe Biden zyrtarisht kandidati i demokratëve për Shtëpinë e...

UASHINGTON, 19 gusht /ATSH-ANSA/ - Tashmë është zyrtare: Joe Biden është kandidati zyrtar në garën drejt Shtëpisë së Bardhë. I buzëqeshur dhe dukshëm i lumtur,...

SHBA – Joe Biden kandidat për presidencialet 2020?

UASHINGTON, 7 janar /ATSH-ANSA/ - Joe Biden, zëvendëspresident gjatë administratës Obama, do të vendosë gjatë dy javëve që vijnë nëse do të kandidojë ose...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA