Ballina Etiketimet It

Etiketim: it

STUDIM – Përjashtimi i “Huawei”-t nuk e dëmton industrinë britanike të...

LONDËR, 5 gusht /ATSH-DPA/ - Shumica e profesionistëve britanikë të IT-së thonë se vendimi i Londrës për të përjashtuar Huawei-n nga infrastruktura 5G nuk...

Plani kombëtar 2030/ Ikonomi: Parashikohen lehtësi për sektorin e IT-së

  https://www.facebook.com/aniladenaj.al/videos/606531716936683/?t=2 TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Zëvendësministrja e Financave dhe Ekonomisë, Belinda Ikonomi e vijoi sot turin e saj të komunikimit me biznesin me një vizitë në...

ITALI – Confcommercio: Rinisin aktivitetin 800 000 kompani

ROME, 17 maj /ATSH-ANSA/ - Janë mbi 800 000 aktivitete tregtare dhe shërbime të tregut që aktualisht janë ende në mbyllje dhe nga nesër...

ITALI- Conte: Në 4 maj rreth 4,5 milionë italianë kthehen në...

LODI, 28 prill /ATSH-ANSA/- Kemi bërë disa hapa përpara, për dikë nuk është e mjaftueshme, por nuk mund të bëjmë më shumë ", deklaroi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA