Ballina Etiketimet Inspektim

Etiketim: inspektim

SHKUP – Zaev: Korridori 8 rrjet modern që lidh MV me...

SHKUP, 27 nëntor /ATSH-AA/ - Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev zhvilloi një inspektim të rrugës Kriva Pallankë–Dever Bair, në afërsi të kufirit...

Masat antiCovid/ Gjonaj inspekton Qendrën Spitalore të Burgjeve në Tiranë: Mbështetje...

TIRANË, 18 nëntor /ATSH/ Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj inspektoi sot Qendrën Spitalore të Burgjeve në Tiranë për të ndjekur nga afër situatën dhe...

Prefektja e Shkodrës apel qytetarëve: Mbani maskën, mbroni veten dhe familjarët...

TIRANË, 10 nëntor/ATSH/ Në cilësinë e drejtueses së Taskforcës vendore antiCovid, Prefektja e qarkut Shkodër, Majlinda Angoni, inspektoi markatën e tregut "Zdrale", për të...

Kryeprokurori Çela i kërkon ILD-së nisjen e hetimit të shkeljeve të...

TIRANË, 31 tetor/ATSH/ Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela i ka kërkuar Inspektorit të Lartë të Drejtësisë nisjen e procedurës së inspektimit për hetimin e...

Rindërtimi në Durrës/ Shkolla “Shaqe Mazreku” po rilind për të hapur...

  TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Punimet për rindërtimin e shkollës “Shaqe Mazreku”, janë drejt përfundimit. Kryeministri Edi Rama inspektoi sot kantierin e ndërtimit të kësaj shkolle, nga...

Balla në fabrikën e prodhimit të rrjetave të telit në Elbasan:...

TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, vizitoi një nga bizneset e rëndësishme të Elbasanit, i cili prej shumë...

Procesi mësimor në kushtet e pandemisë/ Kushi në Vlorë: Besimplotë për...

TIRANË, 7 tetor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi, vizitoi shkollën 9-vjeçare “Jani Minga” në Vlorë dhe gjimnazin "Ali Demi", ku pa nga...

AUSTRI – Grossi: Së shpejti një inspektim i dytë bërthamor në...

VJENË, 14 shtator /ATSH-AFP/ - Irani është i vendosur të lejojë një inspektim bërthamor nga jashtë për një vend të dytë të dyshuar, në...

Viti i ri shkollor/ Leli inspekton shkollën ‘Ali Demi’: Zbatimi i...

TIRANË, 12 shtator/ATSH/ Në shkollën 'Ali Demi' në Vlorë gjithçka është gati për fillimin e vitit të ri shkollor, sipas rrethanave të reja të...

Gati hapja e “Rrugës së Durrësit”, Veliaj inspekton punimet: Nuk ishte...

TIRANË, 2 shtator/ATSH/ Rruga e Durrësit, një prej kantiereve ku gjatë verës është punuar me ritme të shpejta, po transformohet plotësisht falë projektit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA