Ballina Etiketimet Infektiv

Etiketim: infektiv

1 vit pandemi/ Mjekët e Infektivit: Një vit i vështirë, me...

  TIRANË, 9 mars/ATSH/ Shqipëria bën sot një vit nga nisja e pandemisë së COVID-19. Mjekët e Shërbimit Infektiv kanë vlerësuar mbështetjen e ministres së Shëndetësisë,...

Rrëfimet e pacientëve me Covid-19 në Spitalin Infektiv: Vendi i duhur...

TIRANË, 18 Dhjetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, publikoi sot rrëfimet e pacientëve që po luftojnë me sëmundjen e vështirë, Covid-19...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2201 testime, 403 të shëruar, 645 raste...

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/ Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 2201 testime, prej të cilave 423 janë testime janë kryer për arsye...

Realiteti brenda spitalit COVID1/ Rama: Turp kush përhap panik tek njerëzit...

TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se është turp kush përhap panik tek njerëzit me shpifje për "kolapsin" në spitalet COVID. Kreu i...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2508 testime, 93 të shëruar, 490 raste...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ Në 24 orët e fundit, në vendin tonë janë kryer 2508 testime, prej të cilave 457 janë testime jnë kryer për...

Përfaqësuesja e OBSH-së Shqipëri: Vlerësime pafund për punën e jashtëzakonshme të...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/ Përfaqësuesja e Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Shqipëri, Bettina Menne ka zhvilluar sot një takim me shefen e Shërbimit të Sëmundjeve...

Kryeinfermierja e Infektivit në shërbim të një pacienti me simptoma të...

TIRANË, 13 korrik/ATSH/ Merita Sefa është kryeinfermiere pranë spitalit Infektiv dhe po u shërben pacientëve që aktualisht po trajtohen për simptomat e rënda të...

Sot, dita me numrin më të lartë të shtrimeve që nga...

TIRANË, 22 qershor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka ripërsëritur thirrjen për ndërgjegjësim pas trendit në rritje të rasteve të konfirmuara pozitivë. Ministria e...

Çomo: Në shërbimin Infektiv nuk ka pasur kurrsesi persona të infektuar...

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Najada Çomo, shefe e Shërbimit Infektiv në QSUT u shpreh sot se “numri i personave të shtruar tek ne ka qenë...

77-vjeçarja nga Kruja lë Spitalin Infektiv e shëruar nga COVID-19

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndarë lajmin e mirë se nënë Duhija, një 77-vjeçare nga Kruja, ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA