Ballina Etiketimet Incidence

Etiketim: incidence

GJERMANI – Spanja dhe Holanda klasifikohen zona me incidencë të lartë...

BERLIN, 23 korrik /ATSH-DPA/ - Spanja dhe Holanda do të klasifikohen si zona me incidencë të lartë të COVID-19 nga qeveria gjermane, duke filluar...

COVID-19 – RKI: Shkalla e incidencës sërish në rënie

BERLIN, 3 qershor /ATSH-DPA/ - E ashtuquajtura shkallë e incidencës shtatëditore e infeksioneve të koronavirusit në Gjermani ra edhe sot, pas një rritjeje të...

COVID-19 – Suedia regjistron shkallën më të lartë të infeksionit në...

STOKHOLM, 20 maj /ATSH-DPA/ - Suedia ka lëvizur në krye të listës së vendeve në Europë përsa i përket shkallës më të lartë të...

COVID-19 – ISS: Incidenca e infektimeve nën 20 vjeç po rritet

ROMË, 1 mars /ATSH-ANSA/ - Duke filluar nga fundi i janarit, incidenca e rasteve COVID-19 në grupmoshën nën 20 vjeç tejkaloi, për herë të...

ITALI – ISS: Incidenca COVID-19 ende e lartë, pragu i sigurisë...

ROMË, 18 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Incidenca po zvogëlohet, 166 për 100 mijë banorë, por është akoma shumë e lartë, jemi ende larg pragut të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA