Ballina Etiketimet Imzot Luigi Bonazzi

Etiketim: Imzot Luigi Bonazzi

Shqipëria dhe Selia e Shenjtë, 30 vjet marrëdhënie diplomatike e bashkëpunim...

TIRANË, 8 shkurt/ATSH/ Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti Nuncin Apostolik të Vatikanit, Imzot Luigi Bonazzi, me rastin e fillimit të mandatit të tij...

Meta: Selia e Shenjtë ndihma në lehtësimin e pasojave të tërmetit...

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti sot Nuncin Apostolik, Imzot Luigi Bonazzi, me rastin e paraqitjes së Letrave Kredenciale. Presidenti Meta...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA