Ballina Etiketimet Ibrahimaj

Etiketim: Ibrahimaj

Amnistia fiskale/ Aplikim online nga qytetarët dhe bizneset, rrit sigurinë dhe...

TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Procesi i amnistisë fiskale dhe penale për legalizimin e pasurive të padeklaruara do të zhvillohet përmes procedurave online, jo vetëm për...

Ibrahimi takim me kryeprokurorët e Lushnjës dhe Beratit/ Diskutohet shtimi i...

TIRANË, 16 korrik/ATSH/ Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, ka zhvilluar një tjetër takim me drejtuesit e prokurorive të rretheve. Në kuadër...

Procesi i Rindërtimit/ Ndikim në rritjen e prodhimit të brendshëm bruto...

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Drejtoresha e përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj deklaroi sot nisja e procesit të Rindërtimit në zonat e dëmtuara nga tërmeti, pritet...

Shkodër/ 13 149 punonjës nga 4 552 biznese kanë përfituar pagën...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Më shumë se 13 mijë punonjës nga rreth 4 500 biznese të regjistruara në qarkun e Shkodrës kanë përfituar pagën e...

65 153 të vetëpunësuar përfituan “pagën e luftës” për tre muaj,...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/253895975911504/ TIRANË, 22 qersho/ATSH/ Shpresa, Arjani, Rexhepi dhe Shkëlqimi janë vetëm disa nga 65 153 të vetëpunësuarit në vend, që përfituan të parët pagën e...

1204 subjekte nuk kanë aplikuar për “pagat e luftës” së punonjësve

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj deklaroi sot se "janë 1204 subjekte të cilët nuk kanë aplikuar që punonjësit e...

Ibrahimaj: Rreth 159 476 të punësuarve u është miratuar paga e...

TIRANË, 6 qershor/ATSH/ Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj, deklaroi sot se "rreth 159 476 të punësuarve u është miratuar paga e luftës...

Paga e Luftës/ Ibrahimaj: 32 mijë të punësuar i shtohen Paketës...

TIRANË, 30 maj/ATSH/ Drejtorja e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj vijoi sot turin e komunikimeve të drejtpërdrejta me bizneset në Paskuqan, përfituese të Paketës...

110 405 individë përfituan bonusin 40 mijë lekë nga Paketa e...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/572335173666412/?t=7 TIRANË, 29 maj/ATSH/ Drejtorja e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj, në turin e komunikimeve të drejtëpërdrejta me bizneset u ndal në një qendër tregtare,...

“Paga e luftës/ Nëse deri më 5 qershor bizneset nuk aplikojnë,...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2971081049641342/?t=93 TIRANË, 27 maj/ATSH/ Janë 64 mijë e 964 individë që kanë përfituar “pagën e luftës”prej 26 mijë lekësh nga paketa e parë dhe 109...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA