Ballina Etiketimet Helmim

Etiketim: helmim

Helmimi në Bulqizë – ISHP apel banorëve: Mos konsumoni ujë nga...

TIRANË, 6 maj/ATSH/- Banorët e Bulqizës, të cilët iu drejtuan spitalit për shkak të helmimi janë udhëzuar të mos pijnë ujë nga çemzat dhe...

Protesta/ Bardhi: Sulm i policisë me mjete helmimi

TIRANË, 16 mars /ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi reagoi sot ndaj atij që e cilësoi “sulm kriminal të policisë së shtetit...

SOFJE – Aludime për të dyshuarin e tretë për çështjen Skripal

SOFJE, 10 shkurt /ATSH-AFP/ - Parlamenti bullgar do të kërkojë informacione nga web-i investigativ ''Bellingcat'' sipas së cilëve një agjent i shërbimit sekret ushtarak...

BM – Londra: Ish-spiuni rus Skripal u helmua në banesën e...

LONDËR, 29 mars /ATSH-AFP/ - Ish-agjenti i dyfishtë rus, Sergei Skripal dhe vajza e tij, të helmuar më 4 mars, patën kontaktin e parë...

RUSI – Moska: Të gatshëm për bashkëpunim me Londrën për helmimin...

MOSKË, 13 mars /ATSH-AFP/ - Shefi rus i diplomacisë, Sergei Lavrov paralajmëroi sot se Rusia, e pafajshme, do të bashkëpunojë me Londrën në lidhje...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA