Ballina Etiketimet Helmim

Etiketim: helmim

RUSI – Navalny: Pas helmimit tim qëndron Putin

BERLIN, 1 tetor /ATSH-ANSA/ - Presidentin rus Vladimir Putin qëndron pas helmimit tim,  deklaroi opozitari i njohur rus, Alexey Navalny në një intervistë për...

BERLIN – Konfirmohet helmimi me Novichok i disidentit rus Navalny

BERLIN, 14 shtator /ATSH-DPA/ - Laboratorët në Francë dhe Suedi kanë konfirmuar analizat se disidenti rus Alexei Navalny u helmua me agjentin kimik Novichok,...

SHBA – Pompeo: Pas helmimit të Navalnyt qëndron Moska

UASHINGTON, 10 shtator /ATSH-ANSA/ - Helmimi i opozitarit të njohur rus, Alexei Navalny me sa duket është orkestruar nga zyrtarë të lartë në Moskë,...

SHBA – Trump: Nuk kemi prova për helmimin e Navalnyt, asnjë...

UASHINGTON, 5 shtator /ATSH-AFP/ - Presidenti amerikan deklaroi se nuk kishte prova për helmimin e opozitarit rus, Alexeï Navalny duke shtuar se nuk kishte...

BERLIN – Gjermania gjen prova të qarta të helmimit të Navalny-t

BERLIN, 2 shtator /ATSH-DPA/ - Ka prova pa mëdyshje që disidenti rus Alexei Navalny u helmua me një agjent nervor kimik nga grupi Novichok,...

SHBA – Pompeo: Moska të ndërmarrë një hetim të menjëhershëm për...

UASHINGTON, 26 gusht /ATSH-AFP/ - SHBA-ja i kërkoi sot autoriteteve ruse të ndërmerrnin një hetim të menjëhershëm për helmimin e opozitarit kryesor të Kremlinit,...

FRANCË – Parisi: Helmimi i Navalnyt një akt kriminal

PARIS, 25 gusht /ATSH-AFP/ - Franca dënoi sot aktin kriminal të kryer kundër opozitarit rus, Alexeï Navalny, viktimë e një helmimi, sipas Gjermanisë, dhe...

RUSI – Helmohet lideri i opozitës Alexei Navalny

MOSKË, 20 gusht /ATSH-AFP/ - Lideri i opozitës ruse, Alexei Navalny është shtruar në spital, në gjendje të pavetëdijshme me dyshimin se është helmuar,...

Fier/ Përmirësohet gjendja shëndetësore e nxënësve të helmuar, pjesa më e...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Sipas të dhënave të minutave të fundit nga spitali rajonal i Fierit, bëhet me dije se, aktualisht në këtë spital po...

Ngjarja në Bulqizë, dalin rezultatet e analizave të ujit të pijshëm

TIRANË, 7 maj/ATSH/ - Pas dyshimeve se dhjetëra banorë të Bulqizës u helmuan nga uji i pijshëm, përgjigja nga analizat e kryera nga Instituti...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA