Ballina Etiketimet Havana

Etiketim: havana

KUBË – Havana rihapet pa turistë 

HAVANA, 3 korrik /ATSH/ - Kryeqyteti kuban nisi sot fazën e rihapjes pas më shumë se tre muajsh bllokimi, por pa turistë në rrugët...

FOTO/ Mbyllet Havana në plazhin jonian, Rama: Askush s’është mbi ligjin...

TIRANË, 9 gusht /ATSH/ - "Askush s'është mbi ligjin dhe çdokush do goditet nëse mban për vete, pjesën e xhiros që i takon konsumatorit...

HAVANA – Princi Çarls në Kubë, një vizitë e pazakontë në...

KUBË, 22 mars /ATSH-AFP/ - Princi Çarls dhe bashkëshortja e tij Kamila do të nisin të dielën në Kubë vizitën e parë zytare të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA