Ballina Etiketimet Harry

Etiketim: Harry

Harry dhe Meghan i japin lamtumirën rrjeteve sociale

LONDËR, 10 janar /ATSH-ANSA/ - Duka dhe Dukesha e Sussex, Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan, njoftuan se i kanë braktisur mediet sociale dhe...

LONDËR – Një libër për largimin e Harryt dhe Meghan nga...

LONDËR, 26 korrik /ATSH-AFP/ - Të vetëm dhe nën presion, princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan janë përpjekur të paralajmërojnë mbretëreshën Elizabeth II...

SOFT NEWS – Princ Harry provon… të këndojë!

LONDËR, 28 shkurt /ATSH-DPA/- Princi britanik Harry i është bashkuar veteranit të muzikës, Jon Bon Jovi-t, për të regjistruar një këngë në studion e...

SOFT NEWS – Princi Harry heq dorë nga titujt mbretërorë

LONDËR, 26 shkurt /ATSH-AFP/ - Princi Harry dhe gruaja e tij, Meghan nuk do të përdorin më titullin "Sussex Royal" duke filluar nga pranvera,...

SOFT NEWS – Harry e Meghan, fqinjët e tyre të rinj...

VIKTORIA, 23 janar /ATSH-AFP/ - Në arsyetimin e vendimit të tij për t'u tërhequr nga monarkia britanike, princi Harry ia drejtoi gishtin medieve duke...

LONDËR – William dhe Harry kundër një historie të rreme mbi...

LONDËR, 13 janar /ATSH-AFP/ - Princi William dhe princi Harry kanë reaguar kundër një historie të rreme, të publikuar në një gazetë britanike, në...

BM – Harry takim me mbretëreshën Elizabeth mbi planet për tërheqjen...

LONDËR, 13 janar /ATSH-DPA/ - Princi Harry i Britanisë së Madhe pritet të takojë sot gjyshen e tij, mbretëreshën Elizabeth II dhe zyrtarë të...

LONDËR : Mbretëresha i kërkon familjes mbretërore zgjidhje të shpejtë për...

LONDËR, 9 janar /ATSH-AFP/ - Mbretëresha Elizabeth II i dha disa ditë familjes mbretërore për të rënë dakord për një zgjidhje përsa i përket...

SOFT NEWS – Princ Harry në gjurmët e princeshës Diana

KEJP TAUN, 27 shtator /ATSH-DPA/ - Princ Harry i Britanisë së Madhe eci sot në gjurmët e nënës së tij të ndjerë, Diana, në vendet...

LONDËR – Princi Harry dhe Oprah Winfrey dokumentar për shëndetin mendor

LONDËR, 10 prill /ATSH-AFP/ - Princi Harry dhe ylli i ekranit amerikan, Oprah Winfrey po punojnë së bashku për të krijuar një seri dokumentarësh...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA