Ballina Etiketimet Hardalias

Etiketim: hardalias

COVID-19 – Greqia heq orën policore

ATHINË, 10 qershor /ATSH-ANA/ - Zëvendësministri grek i Mbrojtjes Civile dhe Menaxhimin e Krizave, Nikos Hardalias, njoftoi në një konferencë shtypi mbi heqjen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA