Ballina Etiketimet Gramsh

Etiketim: Gramsh

Bardhi në Gramsh: Bilanci i qeverisë pas 8 vitesh, sulme ndaj...

TIRANË, 14 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi, u takua me banorë të Sotirës në Gramsh. Bardhi vuri...

Balla: Belshi është shndërruar në një prej destinacioneve më të rëndësishme...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit Taulant Balla deklaroi nga Belshi se në 25 prill qarku i Elbasanit...

Balla: Edi Rama është pengesa e fundit e Saliut dhe Ilirit...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama dhe drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Elbasanin, Taulant Balla zhvilluan një takim me të rinj në...

Në mandatin e tretë, do të bëjmë më shumë për Shqipërinë...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se në mandatin e tretë kjo mazhorancë qeverisëse do të bëjë më shumë për Shqipërinë dhe...

Shqipëria e ardhmja jonë/ PS, forcë e karakterit të njerëzve të...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot nga Gramshi se vota më 25 prill është shumë e rëndësishme dhe se përpara nuk ka...

Do jap mishin dhe shpirtin që Shqipëria të kapë majën

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama, gjatë një takimi me të rinj në Gramsh, ka deklaruar këtë të hënë, se nga emigracioni e...

Qendra të teknologjisë së informacionit nga Korça në Kukës/ Shqipëria, e...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ "Nuk ka rrugë tjetër veçse bashkimi i të gjithë shqiptarëve që besojnë tek puna e jo tek llafet. Duhet të...

Nga drejtësia, te reduktimi i varfërisë dhe çështja e pronave/ Rama:...

TIRANË, 12 prill/ATSH-Maela Marini/ "Ne kemi zgjedhur të përballemi sy më sy me të gjitha ato sfida të bartura me vite të tëra të...

Bardhi në Gramsh: Plani ynë i matshëm, konkret, i llogaritur 

TIRANË, 10 prill/ATSH/- Në një takim me banorët e Gribës në Gramsh, Drejtuesi Politik për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, u shpreh se angazhimet...

Balla: PS do vazhdojë të rrisë mbështetjen buxhetore për Gramshin, Luli...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste në qarkun e Elbasanit, Taulant Balla ka zhvilluar një takim me banorët e njësisë Pishaj, në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA