Ballina Etiketimet Gjyshe

Etiketim: gjyshe

Von der Leyen një gjyshe krenare

BRUKSEL, 10 maj /ATSH-DPA/ - Presidentja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen është një #GjysheKrenare e vetëdeklaruar, pas lindjes së nipit të saj...

Foto/ Fushat shumësportëshe në Parkun e Madh, të preferuarat e gjysheve...

TIRANË, 3 tetor/ATSH/ Fushat shumësportëshe në Parkun e Madh janë kthyer në vendet e preferuara për mëngjeset e moshës së tretë. Gjyshet dhe gjyshërit në...

SOFT NEWS – Mbretëresha Elizabeth edhe gjyshe e angazhuar

LONDËR, 2 janar /ATSH-AFP/ - Mbretëresha Elizabeth II shfaqet edhe si një gjyshe e angazhuar. “Viti ka qenë shumë i mbushur për familjen time, me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA