Ballina Etiketimet Gjylameti

Etiketim: Gjylameti

Ndryshimet kushtetuese/ Gjylameti: Nuk flitet për heqje të koalicioneve, alibi e...

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylamenti, deklaroi sot se pavarësisht debateve dhe diskutimeve, "ajo që kemi arritur deri më sot ka...

Gjylameti: Marrëveshja e 5 qershorit garanton leximin e votës, ndryshimet kushtetuese...

TIRANË, 24  korrik/ATSH/ "Marrëveshja e 5 qershorit me opozitën jashtëparlamentare garanton një lexim më të mirë të votës, ndërsa ndryshimet kushtetuese u japin qytetarëve...

Amnistia fiskale, impakt në uljen e informalitetit dhe rritjen e të...

TIRANË, 22 korrik /ATSH/- Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti përshëndeti nismën e qeverisë për amnistinë fiskale, duke e cilësuar atë në momentin e...

Dëmshpërblimi i ish të dënuarve nga regjimi komunist/Gjylameti: Hapëm dosjet, morën...

TIRANË, 16 korrik/ATSH- A. Fortuzi/- Qeveria socialiste ka qenë gjithnjë pranë ish të dënuarve të regjimit komunist, duke i dhënë 8 këste dëmshpërblim, duke...

Masat e BSH-së gjatë pandemisë siguruan zbutjen e efekteve negative, mirëqënien...

https://www.facebook.com/b.taulant/videos/293354425149336/?t=238 TIRANË, 2 korrik/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti vlerësoi sot ndërhyrjet e Bankës së Shqipërisë përmes politikave të saj kontribuan në stabilitetin makroekonomik...

Amnistia fiskale/ Gjylameti: Përjashtohen pasuritë e vendosura nga burime të paligjshme...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti deklaroi sot se amnistia fiskale e prezantuar nga qeveria do të jetë e plotë dhe...

Marrëveshja për reformën zgjedhore/ Gjylameti: PD tregoi se nuk ka pasur...

TIRANË, 6 qershor/ATSH/ "Marrëveshja zgjedhore, e arritur dje me mbështetjen e faktorit ndërkombëtarë nxori si produkt përveç ndryshimeve bazuar në rekomandimet në ODIHR-it dhe...

Reforma Zgjedhore/ Gjylameti: Dakordësi për pjesën më të madhe të rekomandimeve...

TIRANË, 22 maj/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti deklaroi se Reforma Zgjedhore është një kusht, i cili do të duhet të përmbushet, sepse...

Vijon shpërndarja e ndihmave në njësinë nr. 6/ Gjylameti: Solidariteti është...

TIRANË, 17 prill/ATSH/ Në njësinë nr. 6 në kryeqytet vazhdon shpërndarja e ndihmave derë më derë, në familjet në vështirësi ekonomike. Duke folur për këto...

Gjylameti: Ndihma derë më derë për të moshuarit dhe familjet në...

TIRANË, 11 prill/ATSH/ Në Vaqarr po vazhdon shpërndarjen e ndihmave derë me derë për të moshuarit dhe familjet në nevojë. Duke sjellë disa fotot nga shpërndarja...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA