Ballina Etiketimet Gjenom

Etiketim: gjenom

Origjina e COVID-19 në gjenomin e tij

MILANO, 13 qershor /ATSH-ANSA/ - Shkencëtarët po e kërkojnë përgjigjen për origjinën e virusit SarsCoV2 në sekuencat gjenetike të panumërta dhe në palosjet e...

RETROSPEKTIVË – 2019-a hapi gjigant i terapisë së gjeneve

UASHINGTON, 1 janar /ATSH-AFP/ - Nga çasti që më ndërfutën qelizat e reja, rigjeta kënaqësinë për të kaluar kohë me familjen, pa patur frikë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA